Novinky a ponuky - Oxford - Anglická škola

Odhlásiť sa
Prejsť na obsah
Novinky

Angličtina zadarmo.

Nový národný projekt Zručnosti pre trh práce prinesie už od 8.apríla možnosť bezplatne získať finančnú podporu na vzdelávanie či rekvalifikáciu. Je to prvý projekt svojho druhu, ktorý je určený pre ľudí bez práce, ale aj pre zamestnaných.
Projekt nie je určený pre samostatne zárobkovo činné osoby.

O príspevok na vzdelávanie bude možné žiadať od 8.apríla na príslušnom úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, ktorý každú žiadosť individuálne posúdi. Žiadosť o poskytnutie príspevku je potrebné podať najneskôr 30 kalendárnych dní pred začiatkom kurzu.  Ak úrad práce, sociálnych vecí a rodiny žiadosť schváli, uzavrie so žiadateľom dohodu, na základe ktorej mu zaplatí vzdelávací kurz.

Jeden žiadateľ môže byť v rámci tohto projektu podporený maximálne dvakrát. V prípade, ak žiadateľ prejaví záujem o druhý príspevok, uprednostní sa vzdelávanie, ktoré nadväzuje na predošlý kurz. Druhé podporenie môže nasledovať až po ukončení záväzkov vyplývajúcich z prvej dohody uzatvorenej s úradom práce, sociálnych vecí a rodiny.

Úrady práce, sociálnych vecí a rodiny zaplatia uchádzačom o zamestnanie vzdelávacie kurzy v plnej výške na základe splnenia podmienok v dohode o príspevku na vzdelávanie.
Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať na t.č.: 0902 077 022

Milí priaznivci angličtiny, v pondelok 22.4.2024 o 15:45 hod. Vás pozývame  na bezplatnú ukážkovú hodinu anglického jazyka vyučujúcu Callanovou Metódou. Záujemcovia sa môžu prihlásiť telefonicky na t.č. 0902 077 022.
Cieľom ukážkovej hodiny je:
  •  nájsť vhodný termín na Vaše štúdium
  •  oboznámiť Vás so spôsobom výučby, otestovanie ústnou formou, aby sme   Vás vedeli zaradiť do Vami zodpovedajúcej skupiny podľa Vašich jazykových schopností na prvý bezplatný týždeň
  • predviesť vyučovaciu hodinu
  • prebrať ostatné organizačné záležitosti a ...Milá široká verejnosť, firmy, naši bývalí aj súčasní študenti.... 🙂
Opäť Vás pozývame aj na ONLINE VÝUČBU ANGLICKÉHO JAZYKA. Už aj v minulosti sme vyučovali týmto spôsobom s veľmi pozitívnou odozvou od študentov, ktorí to prijali aj v tom období ako super nápad spojiť príjemné s užitočným 🙂
Pre nových študentov samozrejme platí - PRVÝ TÝŽDEŇ BEZPLATNEEvidovaní na úrade práce môžu požiadať o jazykový kurz v našej škole ZDARMA.
Tento kurz je plne hradený úradom práce.
 
 

Už 18 rokov sme jedná z mála škôl na Slovensku, ktorá má akreditáciu získanú v Londýne na výučbu angličtiny touto fascinujúcou metódou. Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň  🙏🙂

 

Návrat na obsah